Skupina PARTNER 4 OFFICE

Skupinu „PARTNER 4 OFFICE“ tvoří renomované papírnické velkoobchody Emado s.r.o., EMADO Hradec Králové, s.r.o., EMADO Pardubice, s.r.o., Koeximpo spol. s r.o. a TechDraw Office s.r.o.

pobočky PARTNER 4 OFFICE

Každá z těchto firem má za sebou více než 25letou tradici prodeje kancelářských potřeb a tým špičkových odborníků. Tento kapitál dáváme k dispozici Vám, a budeme se snažit co nejlépe plnit Vaše očekávání. Společnost 'Partner Czech s.r.o.' zastřešuje veškeré naše marketingové aktivity a díky síle svých zakladatelů poskytuje záruku kvalitních služeb.

Vysoký standard služeb zajišťujeme především širokým sortimentem všeho, co můžete v kanceláři potřebovat. Naše nákupní síla Vám navíc garantuje ještě příznivější ceny než doposud.

V rámci našeho produktového konceptu nadále nabízíme možnost volby - světová značka, nebo tradiční domácí výrobek. Navíc můžete kdykoliv navštívit osobně naše prodejní sklady v Hradci Králové, Pardubicích, Žďáru nad Sázavou, Plzni nebo v Českém Těšíně.

Kromě propracovaného sortimentu jsou zde především služby. Dnes již obvyklé vymoženosti, jako jsou dodávky do 24 hodin, výhodné ceny, akční nabídky, virtuální obchod na internetu apod., považujeme za naprostou samozřejmost. Kromě těchto služeb nabízíme záruku vrácení peněz, možnost objednání výroby potištěných reklamních předmětů, obálek apod., výrobu razítek na zakázku atd.

O Vaši spokojenost se postarají vyškolení obchodní zástupci, kteří se Vám budou rádi věnovat.

Za katalogem „PARTNER 4 OFFICE“ stojí tým profesionálů, kteří jsou zárukou tradice, zkušenosti a solidnosti. Obrázkový katalog si můžete objednat v objednávkovém formuláři nebo na e-mailu: partner@p4o.cz.

zaměstnanci Partner 4 Office

Zavolejte nám a my rádi vyřešíme všechny Vaše problémy se zásobováním kanceláře!

V případě dotazů nás kontaktujte

Položky označené * jsou povinné.

Kontaktujte nás

e-mail
partner@p4o.cz

Vyzvedněte si zboží přímo na
jedné z našich poboček!


Zobrazit pobočky >