Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek HOBIS

Naší snahou je nabídnout kancelář vyhovující všem požadavkům našich zákazníků. Proto ke každé poptávce přistupujeme individuálně a naši obchodníci kancelář zaměří, zkonzultují možnosti a vytvoří nabídku. Výhodou je i možnost výroby kusového nábytku na zakázky ke standardním typům.

Pracovní a jednací stoly Proxy

Nábytek stoly

Desky stolů jsou tvarovány pro maximální využití plochy desky, tloušťka 25 mm s 2 mm ABS hranou.
O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která svede kabely pod desku do držáků. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527-1 u rohových stolů) a odpovídají tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Podnože v kombinaci kovu a laminované dřevotřísky dodávají stolům řady Hobis Proxy neotřelý designový vzhled. Pevnost podnože zajišťuje 18 mm silná příčka, která propojuje nohy stolu. Ty jsou vyrobeny v kombi naci kovového profilu a 25 mm silné desky, olepené 2 mm hranou ABS. Nohy jsou osazeny systémem rektifi kace, který v případě nerovné podlahy umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. V řadě Hobis Proxy nabízíme celkem 61 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat.

Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Pro ucelenou nabídku, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce nebo si jej vyžádejte e-mailem na partner@p4o.cz.

Hobis Drive – skříně

nábytek - skříně

Skříně Drive jsou navržené tak, aby vyšly co nejvíce vstříc požadavkům na kvalitu a variabilitu úložného prostoru s důrazem na pořizovací náklady. Materiál pro výrobu skříní pochází výhradně z Evropské unie. Skříňové moduly o výšce 185 cm, 111 cm nebo 74 cm a o šířce 80 cm nebo 40 cm. Hloubka všech modelů skříní řady Drive je 40 cm (42 s dveřmi). Záda, vyrobená z 3 mm silných desek HDF, jsou oboustranně pohledová, takže skříně můžete použít jako prostorový dělící prvek.

Police o síle 18 mm jsou zabezpečené proti náhodnému vysunutí a lze je přizpůsobit podle vašich představ. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce standardního šanonu. Dveře jsou chráněny 2 mm hranou ABS a osazené kvalitním kováním s doživotní zárukou. Široká paleta 45 prvků nabízí mnoho způsobů uspořádání.

Pro ucelenou nabídku, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce nebo si jej vyžádejte e-mailem
na partner@p4o.cz.

Balení, doprava a montáž - jednotlivé díly nábytku jsou bezpečeně zabaleny, součástí každého balení je také přehledný návod pro montáž.

Kancelářské židle a křesla

Vzorník židle

Nedílnou součástí kanceláře jsou kancelářské židle a křesla. Naše nabídka je převážně tvořena výrobky od českých výrobců s přihlédnutím na velkou kvalitu výrobků. Důkazem jsou prodložené záruky na tyto výrobky 3-5 let.

Židle a křesla lze vyrobit i dle přání zákazníka, v různých technických variacích a v různém barevném provedení dle vzorníku látek. Nabízené potahové látky se neliší jen barevností, ale i kvalitou.

 

Vyžádejte si rozšířenou nabídku u svého obchodního zástupce nebo na e-mailu partner@p4o.cz.

Vyžádejte si rozšířenou nabídku

Položky označené * jsou povinné.

Kontaktujte nás

e-mail
partner@p4o.cz

Vyzvedněte si zboží přímo na
jedné z našich poboček!


Zobrazit pobočky >