Zavřít

Kariéra

Firma EMADO Hradec Králové, s.r.o. shání pracovníka na pozici SKLADNÍK

Místo výkonu povolání: Hradec Králové

Požadujeme
SOU vzdělání
praxe v oblasti skladování
průkaz VZV
řidičský průkaz B
znalost práce na PC, internet, WORD, Excel, Outlook,
čistý trestní rejstřík
výborný zdravotní stav

Nabízíme
stabilní zaměstnání v prosperující firmě
příspěvky na stravování ve formě stravenek
zaměstnanecké slevy na zboží
jednosměnný provoz bez víkendů
pracovní doba 7:00 - 15:30
2 dny Sickdays
půlroční a roční systém odměn
místo výkonu: Hradec Králové

Pracovní náplň
kontrola a odsouhlasení zboží s průvodními doklady
doplňování zboží do regálů
příjem zboží od dodavatelů včetně všech operací s tím spojených
vedení skladové evidence a práce na PC ve skladovém programu
úklid parkoviště a přilehlých prostor skladu
příprava zboží k expedici
práce s VZV
občasný rozvoz zboží k zákazníkům

Poznámka
V případě zájmu prosím posílejte životopisy na e-mail ondracek@emado.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na vstupní pohovor.

V případě zájmu pracovat v naší firmě, nás kontaktujte na jednotlivých pobočkách.

Pobočky:

  • Český Těšín
  • Hradec Králové
  • Pardubice
  • Praha
  • Plzeň
  • Žďár nad Sázavou

Pobočky PARTNER 4 OFFICE

Děkujeme za Váš zájem.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Kontaktujte nás

800 136 328
partner@p4o.cz

Vyzvedněte si zboží přímo na
jedné z našich poboček!

Zobrazit pobočky >