NABÍDKA SLUŽEB

Jako velkoobchod a dodavatel kancelářských potřeb nabízíme nejen kancelářské potřeby, školní potřeby, kopírovací a xerografický papír, psací potřeby, archivace, doplňky pro PC, notebooky a tablety, kancelářskou techniku, jako jsou kalkulačky, skartovací stroje, laminátory, vazače, kroužkovou vazbu, tiskárny štítků, dataprojektory, kancelářské doplňky, nábytek, kancelářské židle a křesla, úklidové prostředky, drogerie, hygienické potřeby, školní potřeby, občerstvení a spotřební materiál pro tiskárny, ale i kvalitní servis zajišťující služby týkající se dodávek veškerého nabízeného sortimentu. 

Nabídka služeb

  • velká nabídka kancelářských potřeb a doplňků
  • velká skladová dostupnost
  • pobočky s prodejními sklady po celé České republice - Plzeň, Hradec Králové, Český Těšín, Žďár nad Sázavou a Pardubice
  • široká síť obchodních zástupců
  • vlastní autodoprava PARTNER 4 OFFICE
  • odborné poradenství při výběru kancelářských potřeb a techniky

 

Nabídka služeb

Reklamní předměty

Zajistíme Vám tisk kompletního portfolia firemních materiálů – od vizitek a hlavičkových papírů, potisk obálek až po novoročenky.

Kalendáře a diáře

Kalendáře a diáře 2017 již od června 2016 v nabídce!! Žádejte ZDARMA speciální katalogy u svého obchodního zástupce s širokou nabídkou kalendářů a diářů.

Kancelářský nábytek

Naší snahou je nabídnout kancelář vyhovující všem požadavkům našich zákazníků. Proto ke každé poptávce přistupujeme individuálně a naši obchodníci kancelář zaměří, zkonzultují možnosti a vytvoří nabídku....

Katalog PARTNER 4 OFFICE

Katalog PARTNER 4 OFFICE kancelářských potřeb, který jsme jako vždy sestavili na základě Vašich přání a potřeb tak, aby naše nabídka co nejlépe vyhovovala veškerým potřebám Vaší kanceláře.

Ke stažení

Zde naleznete všechny nezbytné dokumenty a programy, které nabízíme v rámci úspory Vašeho času.

V případě dotazů nás kontaktujte

Položky označené * jsou povinné.

Kontaktujte nás

e-mail
partner@p4o.cz

Vyzvedněte si zboží přímo na
jedné z našich poboček!


Zobrazit pobočky >